|
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.
January 06 2015 15:53:25
chjo... to je strasny jak dlouho se stahuji downloady na server... 
January 06 2015 13:00:51
Night SZ..
January 06 2015 12:03:54
(y) 
January 06 2015 11:30:09
Já se s váma vadit už nebudu a vy domě tež ne a bude všechno v pořadku..
January 05 2015 19:16:07
January 05 2015 19:09:22
já ti dávám ne jestli budeš admin tak tam budeš ty a joker jen 2 adminy a říkám ti je to těžky  beztak ti TOMEX dá ano jak MAtthew ale co už no.. nasralo mě to dost
January 05 2015 18:37:52
dáva máte trošku nedostatky bez uražky jde vidět, že máte 14let
January 05 2015 18:37:34
A když napišu "Admin by měl mít origo" "Co jsem udělal?" tak ty mi chceš dát ban za demenci? Ten tvůj parťak co byl na serveru řekl, že se nedáva ban za demenci, ale d
January 05 2015 18:35:33
Když nemá origo tak si může kdykoliv zapnout ne? O věk mi nejde když má ten člověk něco v hlavě
January 05 2015 18:35:04
Já proti vám nic nemám nevím co se do mě navažite na serveru to že dávam lidem "NE" tak mám asi důvod ne.. Stojim si zato, že admin by měl umět gramatiku své země, mít origo!
January 05 2015 17:33:59
komar? takové lidi jako jsi ty tu nepotřebujeme..
January 05 2015 17:30:59
komar ? to jsi tu jen pro kritizaci?
January 05 2015 14:11:00
Ježiši. Jako tady budete řešit bany? (facepalm)
January 04 2015 19:47:12
January 04 2015 17:08:58
Já jsem nightfury jo? jen sem si udělal novej účet sem to já..blbla mi stránka..
January 04 2015 12:13:43
Jak vidíte Tomex me vyhodil tak se mějte čus  )
January 04 2015 11:45:45
Zadám o admina prosím
:-)
January 04 2015 11:16:35
No nic no mm perma za to e jsem mval cheaty ...
tak si to uijte kdy tu nebudu:(
January 02 2015 20:36:45
new facebook page: https://www.facebook.com/pages/EuroGamec z/324830691055735?fref=ts
January 01 2015 17:30:40
tobě taky
|